top of page

ČASTO KLADENÉ DOTAZY

1. Jste v REVOLUTION RIDE nováčkem? Zde je přehled všeho, co potřebujete vědět!   

Vítejte v REVOLUTION RIDE! Naše indoor cycling lekce jsou navrženy tak, aby je bylo možné přizpůsobit jakékoli kondiční úrovni. Naši trenéři poskytnou alternativy a pokyny jak nováčkům, tak pokročilým. Doporučujeme dostavit se alespoň 15 minut před začátkem tréninku, abychom vám mohli ukázat studio a pomoct vám s nastavením vašeho kola. Jediné, co si musíte vzít, je sportovní oblečení. Poskytneme vám cyklistické boty značky Shimano (doporučujeme vzít si o 1 číslo větší než normálně), ručníky a vodu. Máme plně vybavené šatny se zamykatelnými skříňkami, sprchami a luxusním kosmetikou. 

2. Jak si mohu rezervovat lekci / koupit kredity?

Abyste si mohli rezervovat lekci, musíte si u nás vytvořit účet. Kredity si můžete zakoupit online na naší stránce BALÍČKY nebo podle pokynů při rezervaci lekce. 

3. Nabízíte měsíční členství?

Ne, v současné době nevyžadujeme dlouhodobé závazky. Pro angažovanější členy týmu doporučujeme naše větší balíčky za zvýhodněnou cenu. Najdete je zde

4. Kdy se otevírá nový tréninkový rozvrh a rezervace?

Náš tréninkový plán se zveřejňuje každou neděli ve 12:00 až do následující neděle. Místo v lekci si můžete rezervovat až 5 minut před jejím začátkem. 

5. Co znamená Waitlist?

Lekce, která je označena jako Waitlist je aktuálně plně rezervovaná. Pokud je vaše preferovaná lekce plně rezervována, kontaktujte nás a my Vám dáme vědět, pokud se uvolní místo.

6. Mohu zarezervovat lekci pro kamaráda?

V tuto chvíli je možné rezervovat pouze pro 1 osobu na účet. 

7. Kolik minut před lekcí mám dorazit?

Doporučujeme, abyste dorazili přibližně 15 minut před začátkem tréninku, abyste měli dostatek času na nastavení kola a zahřátí. Začínáme vždy včas! Pokud se nedostavíte v době zahájení lekce, dáme vaše místo klientovi z Waitlist seznamu nebo klientům, kteří přijdou bez rezervace.

8. Co mám dělat, když jdu pozdě na lekci? 

Pokud víte, že na trénink nestíháte přijít včas, kontaktujte nás! Zavolejte nám nebo nám napište na WhatsApp. Informujte nás, že jdete pozdě, tímto způsobem vám můžeme podržet vaše místo v lekci. 

9. Jaké jsou storno podmínky/zrušení lekce? 

Svou rezervaci můžete zrušit až 6 hodin před zahájením lekce. Pokud rezervaci zrušíte 6 hodin před zahájením, váš kredit bude vrácen na váš účet. Pokud rezervaci zrušíte později než 6 hodin před zahájením tréninku, přijdete o svůj kredit. 

10. Mohu jezdit, když jsem těhotná?

Máme spoustu žen, které jsou schopny jezdit až do jejich termínu, ale vždy vám doporučujeme, abyste se poradili se svým lékařem. Nezapomeňte informovat recepci nebo svého trenéra, že očekáváte miminko, abychom vám mohli poskytnout alternativy při provádění základních pohybů. 

11. Máte lekce pro začátečníky?

Naše lekce jsou navrženy tak, aby je bylo možné přizpůsobit jakékoli kondiční úrovni. Trenéři vám poskytnou alternativy a pokyny pro nové členy REVOLUTION RIDE týmu. 

12. Co si mám s sebou vzít?

Jediné, co potřebujete, je sportovní oblečení. Vše ostatní pro vás máme připravené. Cyklistické boty Shimano, ručníky a voda. Naše šatny jsou plně vybaveny uzamykatelnými skříňkami, sprchami a luxusním kosmetikou. Vezměte prosím na vědomí, že v našich lekcích nejsou povoleny telefony. Pokud očekáváte důležitý hovor, informujte prosím naši recepční. 

13. Je používání bot a ručníků zpoplatněno? 

Ne, zdarma poskytujeme cyklistické boty, ručníky, vodu a toaletní potřeby. 

14. Jsou cyklistické boty povinné? / Mohu si přinést vlastní cyklistickou obuv? 

Cyklistická obuv je nezbytná. Máme pro vás zdarma k dispozici boty Shimano. Pokud máte své vlastní boty, neváhejte si je vzít, doporučujeme kufry Look Delta, ale naše pedály jsou kompatibilní i s kufry SPD. 

15. Kolik kalorií spálím při lekci?

Pro každého člověka je to jiné. Závisí to na hmotnosti člověka a intenzitě namáhání těla. Z našich zkušeností naši jezdci spálí od 300 do 1000 kalorií ve 45 minutové lekci. 

16. Jaký je věkový limit pro zúčastnění se lekce?

Máme šampiony, kterým je 12 let, ale je nutné, aby je doprovázeli dospělí. Od 16 let se můžete zúčastnit tréninku bez doprovodu dospělého. 

17. Poskytujete potah na sedlo, aby bylo sedlo pohodlnější? 

Ano, ale doporučujeme to zkusit bez. Zvyknete si na to dříve, než si myslíte. Pokud chcete potah na sedlo, zeptejte se některého z členů našeho týmu nebo vašeho trenéra.

18. Nabízíte soukromé skupinové lekce?

Ano! Nabízíme narozeninové lekce, charitativní akce, firemní team-building i soukromé lekce. Pokud máte zájem o soukromý kurz pro vaši skupinu, zašlete nám e-mail na adresu info@revolution-ride.com 

19. Přijímáte Multisport karty?

V současné době Multisport karty nepřijímáme, ale nabízíme zvýhodněnou cenu na první lekci, a to 250 Kč.

20. Kde můžu zaparkovat?

Nacházíme se v nákupním centru OC Arkády Pankrác, které má k dispozici parkování. REVOLUTION RIDE se nachází v přízemí. První 2 hodiny parkování jsou zdarma. 

bottom of page